Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

Информации

септември 2023
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Резултати испит Англиски јазик

Број на индекс Оцена

 

11176 10
11404 9
11215 9
11204 8
5284 8
5284 8
11177 7
11119 6
11009 6
10968 5
11185 5
11119 6
11187 5
11134 5
11377 5
НЕМААТ ПРИЈАВА
11110 9
11122 6
10786 5
11123 5

Оцени од ИСПИТОТ по предметот Англиски јазик

Внесувањето на оцените ќе биде на ден 26.9.2016 во 12 часот

Професор

Ивана Поповиќ

УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________