Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

Информации

септември 2023
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Информација за Првиот Академски час на 15 септември во 10 часот

Се информираат студентите и вработените на Педагошкиот факултет   „ Св.Климент Охридски “- Скопје, дека Првиот Академски час за сите запишани студенти во прва година, во учебната 2016/2017 година, ќе се одржи на 15.09.2016 година со почеток во 10:00 часот, во АМФ на Факултетот.

На запишаните студенти, на Првиот Академиски час, ќе бидат доделени индексите од страна на Деканот на Факултетот  проф. д-р Емиљ Сулејмани.

Ве молиме за присуство.

                                                                                        Од

Деканатската управа

УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________