Events
  • No Events
January 2023
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Bulletin board

ИНФОРМАЦИЈА ЗА УПИС НА СТУДЕНТИ 2016-2017

upisi

ПОЧИТУВАНИ!!

ВО ПРИЛОГ Е PDF ДОКУМЕНТОТ ИНФОРМАЦИЈА ЗА РЕАЛИЗАЦИЈА НА КОНКУРСОТ ЗА ЗАПИШУВАЊЕ НА СТУДЕНТИ НА ПРВ ЦИКЛУС СТУДИИ ВО УЧЕБНАТА 2016/2017 ГОДИНА.
ЗА ПРЕВЗЕМАЊЕ НА ИСТИОТ КЛИКНЕТЕ ТУКА

 

НА СЛЕДНОТО ВИДЕО Е ПРЕТСТАВЕНО КАКО ТРЕБА ДА СЕ ПОПЛНИ ЕЛЕКТРОНСКАТА ПРИЈАВА ЗА АПЛИЦИРАЊЕ: https://www.youtube.com/watch?v=aDUTITG391U

Quick links

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________