Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

Информации

септември 2023
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Се известуваат сите студенти го полагаат предметот Историја кај проф. д-р Б. Петровски

ИЗВЕСТУВАЊЕ

 

Се известуваат сите студенти од сите групина македонски, албански и турски наставен јазик (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои го полагаат предметот Историја кај проф. д-р Б. Петровски и проф. д-р Б. Илиевскидека испитите закажани на 28.1.2017 г. се презакажуваат на 30.1.2017 г. во следниве термини:

  1. За студентите на албански наставен јазик во 15 часот, просторија бр. 115
  2. За студентите на македонски и турски наставен јазик во 17 часот, просторија бр. 115.
УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________