Events
  • No Events
May 2022
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Bulletin board

ИЗВЕСТУВАЊЕ за предметот Методологија на педагошките истражувања кај проф. д-р Мариета Петрова

 ИЗВЕСТУВАЊЕ

 

Се известуваат сите студенти од сите групи (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои го полагаат предметот Методологија на педагошките истражувања кај проф. д-р Мариета Петрова дека испитот ќе се одржи на 11.1.2017 г. во 16 часот во АМФ.

Quick links

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________