Events
  • No Events
March 2023
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Bulletin board

Соопштение по повод Нова година

Деканот на Факултетот, во свое лично име и во име на Деканската управа на сите вработени и студенти на Факултетот им ја честите Новата 2017 год. и престојните Божикни празници  на оние кои истите ги празнуваат.

Имено се соопштува дека, по повод Новогодишните и Божикните празници, на Факултетот, за периодот од 2 до 6 јануари 2017 год. е воведено дежутсрво.

За одработување на деновите 3,4,5 јануари 2017 год., ќе се истакне дополнително соопштение.

Факултетот ќе продолжи со работа на 9 јануари 2017 г

Деканска управа,

Quick links

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________