Events
  • No Events
February 2017
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
Bulletin board

Monthly Archives: February 2017

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА РЕАЛИЗАЦИЈА НА НАСТАВНИТЕ АКТИВНОСТИ ПО ПРЕДМЕТОТ ФИЗИЧКО ВОСПИТАНИЕ

 

СЕ ИЗВЕСТУВААТ ВОНРЕДНИТЕ СТУДЕНТИ И СТУДЕНТИТЕ КОИ СТУДИРААТ ПО ПРОЕКТОТ 30/35, ЗА СИТЕ НАСТАВНИ ЈАЗИЦИ И ГРУПИ, ДЕКА СПРОВЕДУВАЊЕТО НА НАСТАВНИТЕ АКТИВНОСТИ (ТЕОРЕТСКОТО ПРЕДАВАЊЕ) ПО ПРЕДМЕТОТ ФИЗИЧКО ВОСПИТАНИЕ ЗА ЗИМСКИОТ И ЛЕТНИОТ СЕМЕСТАР ЗА УЧЕБНАТА 2016/2017 ГОДИНА, КАЈ ПРОФ.… Continue reading

Quick links

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________