Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

October 2020
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Огласна табла

СООПШТЕНИЕ ЗА ИСПИТИТЕ КАЈ ПРОФ. Д-Р СВЕТЛАНА КАМЏИЈАШ

СООПШТЕНИЕ

СЕ ИЗВЕСТУВААТ СТУДЕНТИТЕ ДЕКА ИСПИТИТЕ КАЈ  ПРОФ. Д-Р СВЕТЛАНА КАМЏИЈАШ ВО ВТОРАТА ДЕКАДА  ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРААТ ПО СЛЕДНИОВ РЕДОСЛЕД:

-ЛОГИКА И ФИЛОЗОФИЈА – 8.06.2016 ГОДИНА СО ПОЧЕТОК ВО 9:00 ЧАСОТ;

-ЕСТЕТИКА – 7.06.2016 ГОДИНА СО ПОЧЕТОК ВО 9:00 ЧАСОТ И

-ЕТИКА – 7.06.2016 ГОДИНА СО ПОЧЕТОК ВО 13:00 ЧАСОТ.

 

-ЗА СТУДЕНТИТЕ ПО ПРОЕКТ 30/35 И 40/45, ИСПИТИТЕ ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРААТ НА 7.06.2016 ГОДИНА, СО ПОЧЕТОК ВО 16:00 ЧАСОТ.

 

ПРЕДМЕТЕН НАСТАВНИК

ПРОФ. Д-Р СВЕТЛАНА КАМЏИЈАШ

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________