Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

October 2020
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Огласна табла

Свечено доделување дипломи за ПРВ циклус студии 21.5.2016 12:00ч

Screenshot_1

ПЕДАГОШКИОТ ФАКУЛТЕТ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ – СКОПЈЕ
Ве покануваме на свеченото доделување дипломи и нивните додатоци на ден 21.5.2016 г. (сабота) во 12.оо часот во големиот амфитеатар на Факултетот.
Вашето присуство ќе го збогати овој чин. 

Ве очекуваме!

 

Скопје, 18.5.2016 г.

                                                                    Декан

проф. д-р Владо Тимовски

ВО ПРИЛОГ Е СПИСОКОТ НА ДИЛОМИРАНИ СТУДЕНТИ:

СПИСОК ДИПЛОМИ 2016 МАЈ финален ректорат

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________