Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

October 2020
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Огласна табла

РАСПОРЕД ЗА ИСПИТНА СЕСИЈА МАЈ-ЈУНИ 2016

Во прилог следи распоредот за испитната сесија МАЈ-ЈУНИ 2016 година, за сите студиски групи
Истата ќе се реализира во две декади
.
 .
УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________