Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

December 2021
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Огласна табла

ТАБЕЛИ ЗА ПЕДАГОШКИОТ СТАЖ – АПРИЛ 2016

Во прилог Ви се доставува списокот на студенти од четврта година кои ќе го реализираат педагошкиот стаж од 4.04 до 18.04.2016 година.
УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________