Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

December 2021
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Огласна табла

Скратената настава по предметот ОСНОВИ НА ФИЛОЗОФИЈАТА

Скратената настава по предметот ОСНОВИ НА ФИЛОЗОФИЈАТА, кај проф. д-р Решат Ќаили,
за вонредните студенти и студентите кои студираат по проект 35/45 на албански наставен јазик,
наместо на 26.03 ќе се реализира на 25.03.2016 година со почеток во 16:00 часот во просторија 115.
УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________