Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

December 2021
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Огласна табла

Распоред на скратена настава за вонредни студенти и студенти кои студираат по проект 35/45

Распоред на скратена настава за вонредни студенти и студенти кои студираат по проект 35/45 ,за летниот семестар во учебната 2015-2016 година.
УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________