Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

December 2021
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Огласна табла

Одожени испити кај Проф д-р Марјан Малцев

Одожени испити кај Проф д-р Марјан Малцев од 29,30.01.2016 за 01,02.02.2016 во истите термини.

 

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________