Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

Информации

септември 2023
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Универзитетски календар на активности и неработни денови во студиската 2022/2023 година и Одлука за утврдување режим на упис и студирање на студенти запишани со претходно завршено високо об. во уч 2022-2023

Универзитетски календар на активности и неработни денови во уч.2022-2023

Одлука за утврдување режим на упис и студирање на студенти запишани со претходно завршено високо об. во уч 2022-2023

УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________