Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

May 2022
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Огласна табла

Конечна ранг листа на студенти кои стекнуваат погодност за плаќање на половина од износот на уписнината

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________