Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

July 2022
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Огласна табла

Интерен оглас за избор на студенти чие родителско право го врши само еден родител, за стекнување на погодност за плаќање на половина од износот на уписнината

Интерен оглас за избор на студенти чие родителско право го врши само еден родител

УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________