Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

October 2020
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Огласна табла

Втората декада го полагаат предметот Социологија на образованието кај проф. д-р Душка Матевска

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

Се известуваат сите студенти од сите групи (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои во втората декада го полагаат предметот Социологија на образованието кај проф. д-р Душка Матевска дека испитот закажан на 26.6.2019 г. се презакажува на 25.6.2019 г. во истиот временски термин и во истата просторија.

 

Раководителка на Институтот за предучилишно воспитание

проф. д-р Елизабета Бандиловска

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________