Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

January 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Огласна табла

СВЕЧЕНО ДОДЕЛУВАЊЕ НА ДИПЛОМИ ЗА ПРВ И ВТОР ЦИКЛУС СТУДИИ

ПОЧИТУВАНИ,
ПЕДАГОШКИОТ ФАКУЛТЕТ „СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ – СКОПЈЕ,
НА ДЕН 21.12.2018 ГОДИНА, (ПЕТОК) ВО 10.00 ЧАСОТ,
ОРГАНИЗИРА СВЕЧЕНО ДОДЕЛУВАЊЕ НА ДИПЛОМИ ЗА ПРВ И ВТОР ЦИКЛУС СТУДИИ ВО ПРОСТОРИЈА 114.
 
ВЕ МОЛИМЕ СО ВАШЕТО ПРИСУСТВО ДА ЈА ЗБОГАТИМЕ СВЕЧЕНОСТА.
УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________