Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

January 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Огласна табла

Покана за учество на работилница за градење тим и медијација

Од 25-27 октомври во Охрид, се организира тродневна работилница  за градење тим и медијација во организиација на Лоја, Младински образовен форум и Младинска алијанса од Крушево.
Можност за аплицирање имаат сите студенти, без ограничување на студентите кои го слушале курсот во организација на невладината организација Лоја од Тетово.
Не следните линкови ги умате потребните информации на македонски и албански јазик.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________