Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

January 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Огласна табла

Националната и универзитетска библиотека „Св. Климент Охридски“ овозможува бесплатно членство

Драги студенти, почитувани професори

Ве известуваме дека и оваа година Националната и универзитетска библиотека „Св. Климент Охридски“ – Скопје, на студентите-бруцоши им овозможува бесплатно членство и користење на библиотечните фондови и услуги.

За издавање на членските картички, заинтересираните студенти-бруцоши треба да се јават во просториите на Библиотеката со документ за идентификација, индекс и фотографија.

 

        Ве очекуваме!

НУБ „Св. Климент Охридски“

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________