Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

Информации

јули 2023
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Огласна табла

Monthly Archives: јули 2023

Комеморативната седница на Педагошкиот факултет „Св. Климент Охридски“ – Скопје, во спомен на професорот и поранешен декан, проф. д-р Владо Тимовски

 

Почитувани,

Комеморативната седница на Педагошкиот факултет „Св. Климент Охридски“ – Скопје, во спомен на професорот и поранешен декан, проф. д-р Владо Тимовски – ќе се одржи во (среда), на 5.7.2023 година, во 10:00 часот, во Амфитеатарот на Факултетот.

Со… Continue reading

УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________