Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

декември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Огласна табла

Monthly Archives: декември 2022

Одлука за прифаќање на наслов на тема за магистерски труд и утврдување на ментор др Розалина Попова Коскарова за Светлана Ингилизовска

Одлука за прифаќање на наслов на тема за магистерски труд и утврдување на ментор др Розалина Попова Коскарова за Светлана Ингилизовска

УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________