Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

септември 2021
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Огласна табла

Daily Archives: 9 септември 2021

Конечни ранг листи на кандидатите примени во ПРВИОТ уписен рок 2021/2022 г.

Конечна ранг листа од Прв уписен рок 2021-2022 Предучилишно албански Државна квота

Конечна ранг листа од Прв уписен рок 2021-2022 Предучилишно албански Вонредни

Конечна ранг листа од Прв уписен рок 2021-2022 Предучилишно мак. вонредни

Конечна ранг листа од Прв уписен… Continue reading

Одлука за утврдување на режим на упис и студирање на студенти запишани на овој Факултет со претходно завршено високо или вишо во уч. 2021-2022

Одлука за утврдување на режим на упис и студирање на студенти запишани на овој Факултет со претходно завршено високо или вишо во уч. 2021-2022

УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________