Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

December 2019
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Огласна табла

Monthly Archives: December 2019

Распоред за испитната сесија јануари/февруари 2020 година.

Почитувани,

Во прилог следува распоредот за испитната сесија јануари/февруари 2020 година.

Благодарност до БЕГ ДООЕЛ Скопје

БЛАГОДАРНОСТ

 

Во името на студентите и на вработените, Педагошкиот факултет „Св. Климент Охридски“ – Скопје им изразува голема благодарност на Дистрибуција на топлина Балкан енерџи ДООЕЛ Скопје и на управителот, г. Стефан Андреевски. Во ситуација на неповолни зимски… Continue reading

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________