Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

July 2019
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Огласна табла

Daily Archives: 1 July 2019

Соопштение за работата на сл. за студентски прашања за време на годишните одмори

Се известуваат вработените и студентите на факултетот дека за време на годишните одмори за 2019 година, во период од 1.7.2019 до 23.8.2019 година, Службата за студентски прашања во работните денови ќе работи од 10 до 12 часот

 

Декан

Проф. д-р Емил Сулејмани

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________