Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

June 2019
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Огласна табла

Daily Archives: 20 June 2019

Меѓународна студентска конференција за специјална едукација и рехабилитација „Разменуваме знаења – создаваме можности”

Почитувани студенти!
Ве покануваме на 2. Меѓународна студентска конференција за специјална едукација и рехабилитација „Разменуваме знаења – создаваме можности” која ќе се одржи 13-15.09.2019 година на Филозофскиот Факултет во Скопје, Р. Македонија.
со цел да ги обединат колегите и студентите… Continue reading
УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________