Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

June 2019
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Огласна табла

Daily Archives: 12 June 2019

Промена на терминот за испитот ИНКЛУЗИВНО ОБРАЗОВАНИЕ

СООПШТЕНИЕ

Се известуваат студентите од Педагошкиот факултет „Св.Климент Охридски“ – Скопје, дека терминот за испитот ИНКЛУЗИВНО ОБРАЗОВАНИЕ во јунската сесија -втора декада е 18.6.2019 година, во 15.00 часот, во просторијата ГОЛЕМ АМФИТЕТАР на Филозофскиот факултет.

 

 

Продеканка за… Continue reading

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________