Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

October 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Огласна табла

Некатегоризирано

Одлука за утврдување на исполнетоста односно неисполнетоста на услови за пред.кандидати за претседател и чл. на ФСС на ПФСКО

Одлука за утврдување на исполнетоста односно неисполнетоста на услови за пред.кандидати за претседател и чл. на ФСС на ПФСКО

ФИНАЛНИ РАНГ ЛИСТИ ОД ВТОРИОТ УПИСЕН РОК 2020-2021

21 -Одделенска а 2018 – Вонредни
21 -Библиотекатство 2018 – Вонредни
21 -Одделенска м 2018 – Вонредни
21 -Библиотекатство 2018 – Државна квота
21 -Одделенска а 2018 – Приватна квота
21 -Одделенска м 2018 – Државна квота
21 -Одделенска т… Continue reading

УПИСИ 2020/2021
Септември Сесија20
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________