Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

Информации

септември 2023
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Некатегоризирано

Комеморативната седница на Педагошкиот факултет „Св. Климент Охридски“ – Скопје, во спомен на професорот и поранешен декан, проф. д-р Владо Тимовски

 

Почитувани,

Комеморативната седница на Педагошкиот факултет „Св. Климент Охридски“ – Скопје, во спомен на професорот и поранешен декан, проф. д-р Владо Тимовски – ќе се одржи во (среда), на 5.7.2023 година, во 10:00 часот, во Амфитеатарот на Факултетот.

Со… Continue reading

Информации од јавен карактер

  1. ВОВЕД

 Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер овозможува пристап до информации од јавен карактер што ги создал или со кои располага Педагошкиот факултет „Св. Климент Охридски“  Скопје, единица во состав на Универзитетот „Св. Кирил и… Continue reading

Распоред на испитите во јунската испитна сесија 2023

Распоред на испитите во јунската испитна сесија 2023 библиотекарство по ЕКТС студ. прог. 2013-2014

Распоред на испитите во јунската испитна сесија 2023 библиотекарство по ЕКТС студ. прог. 2018-2019

Распоред на испитите во јунската испитна сесија 2023 одд и пред. вос… Continue reading

УПИСИ 2022/2023
Септември Сесија23
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________