Events
  • No Events
јануари 2020
П В С T П С С
« Фев    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Bulletin board

Консултации на нставниот кадар зимски семестар 2016-2017

КОНСУЛТАЦИИ НА НАСТАВНИОТ КАДАР ЗИМСКИ СЕМЕСТАР 2016-2017

1. ПРОФ. Д-Р МИТО СПАСЕВСКИ ЧЕТВРТОК

12.00-13.30

2. ПРОФ. Д-Р АИДА ИСЛАМ ПОНЕДЕЛНИК                   ПЕТОК

10.00-11.30                         9.00-10.30

3. ПРОФ. Д-Р БЛАГИЦА ПЕТКОВСКА СРЕДА

12.00-13.30

4. ПРОФ. Д-Р РОЗАЛИНА ПОПОВА КОСКАРОВА ВТОРНИК

12.00-13.30

5. ПРОФ. Д-Р БИЛЈАНА МАЛЕНКО ВТОРНИК

10.00-11.30

6. ПРОФ. Д-Р ВЕХБИ КАДРИУ СРЕДА

11.30-13.00

7. ПРОФ. Д-Р ЃУЛУМСЕР КАСАПИ ПОНЕДЕЛНИК

13.00-14.30

8. ПРОФ. Д-Р СУЗАНА НИКОДИНОВСКА БАНЧОТОВСКА ЧЕТВРТОК

10.00-11.30

9. ПРОФ. Д-Р ТАТЈАНА КОТЕВА МОЈСОВСКА ЧЕТВРТОК

10.00-11.30

10. ПРОФ. Д-Р БИЛЈАНА КАМЧЕВСКА ВТОРНИК

10.00-11.30

11. ПРОФ. Д-Р ЕМИЉ СУЛЕЈМАНИ ВТОРНИК

10.30-12.00

12. ПРОФ. Д-Р СВЕТЛАНА КАМЏИЈАШ СРЕДА

10.30-12.00

13. ПРОФ. Д-Р СЛАЃАНА ЈАКИМОВИЌ СРЕДА

10.30-12.00

14. ПРОФ. Д-Р БУЈАР САИТИ ПОНЕДЕЛНИК                   СРЕДА

12.30-14.00                         12.30-14.00

15. ПРОФ. Д-Р МАЈА РАУНИК КИРКОВ ПОНЕДЕЛНИК

13.00-14.30

16. ПРОФ. Д-Р ВЕСНА МАКАШЕВСКА СРЕДА

10.00-11.30

17. ПРОФ. Д-Р АДНАН ЌАХИЛ СРЕДА

10.00-11.30

18. ПРОФ. Д-Р МАРИЕТА ПЕТРОВА ПОНЕДЕЛНИК                   ВТОРНИК

12.00-13.30                         12.00-13.30

19. ПРОФ. Д-Р ВЛАДИМИР ТАЛЕВСКИ ПОНЕДЕЛНИК

12.30-14.00

20. ПРОФ. Д-Р МАРЈАН МАЛЦЕВ СРЕДА

10.00-11.30

21. ПРОФ. Д-Р БИЛЈАНА ГЛИГОРОВА СРЕДА

12.00-13.30

22. ПРОФ. Д-Р ЗОРАН МИХАЈЛОВСКИ СРЕДА

10.00-11.30

23. ПРОФ. Д-Р ЛЕОНОРА ЈЕГЕНИ ВТОРНИК

11.00-12.30

24. ПРОФ. Д-Р ФЛОРИНА ШЕХУ ПОНЕДЕЛНИК

13.00-14.30

25. ПРОФ. Д-Р ТЕУТА ШАБАНИ СРЕДА

14.00-15.30

26. ПРОФ. Д-Р ЛУЛЗИМ АЛИУ СРЕДА

10.00-11.30

27. ПРОФ. Д-Р ЕЛИЗАБЕТА РАЛПОВСКА СРЕДА

12.00-13.30

28. ДОЦ. Д-Р  МЕТОДИ ГЛАВЧЕ ПОНЕДЕЛНИК

10.30-12.00

29. ДОЦ. Д-Р ЉУЉЗИМ АДЕМИ ВТОРНИК

12.00-13.30

30. ДОЦ. Д-Р ЈЕТА СТАРОВА МЕХМЕТИ СРЕДА

12.00-13.30

31. ДОЦ. Д-Р БУРХАН АХМЕТИ ВТОРНИК

10.00-1.30

32. ДОЦ. Д-Р СУЗАНА КОТОВЧЕВСКА ВТОРНИК

9.00-10.30

33. ДОЦ. Д-Р ВИОЛЕТА МАРТИНОВСКА СРЕДА

10.00-11.30

34. АС. М-Р АНИТА ШТЕРЈОСКА-МИТРЕВСКА ПОНЕДЕЛНИК

11.00-12.30

35. АС. М-Р ЈАСМИНА ЈОВАНОВСКА ПОНЕДЕЛНИК                   ВТОРНИК

13.00-14.30                         13.00-14.30

36. АС. М-Р МУЈАСЕР ИЛЈАЗИ СРЕДА

12.00-13.30

Quick links
________________________

________________________

________________________

________________________

________________________