Прв циклус студии
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

октомври 2018
П В С T П С С
« Сеп    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Огласна табла

КОНСУЛТАЦИИ НА НАСТАВНИОТ КАДАР ЛЕТЕН СЕМЕСТАР 2017-2018

КОНСУЛТАЦИИ НА НАСТАВНИОТ КАДАР ЛЕТЕН СЕМЕСТАР 2017-2018
1. ПРОФ. Д-Р МИТО СПАСЕВСКИ ВТОРНИК

12.00-13.30

2. ПРОФ. Д-Р БЛАГИЦА ПЕТКОВСКА СРЕДА

12.00-13.30

3. ПРОФ. Д-Р РОЗАЛИНА ПОПОВА КОСКАРОВА ВТОРНИК

12.00-14.00

4. ПРОФ. Д-Р АИДА ИСЛАМ ПОНЕДЕЛНИК
10.00-11.30

ПЕТОК
10.00-11.30

5. ПРОФ. Д-Р ВЕХБИ КАДРИУ ВТОРНИК
12.00-14.00

СРЕДА
12.00-14.00

6. ПРОФ. Д-Р БИЛЈАНА МАЛЕНКО ВТОРНИК

10.00-11.30

7. ПРОФ. Д-Р СУЗАНА НИКОДИНОВСКА БАНЧОТОВСКА ЧЕТВРТОК

12.00-13.30

8. ПРОФ. Д-Р ТАТЈАНА КОТЕВА МОЈСОВСКА ВТОРНИК

10.30-12.00

9. ПРОФ. Д-Р БИЛЈАНА КАМЧЕВСКА СРЕДА

11.00-12.30

10. ПРОФ. Д-Р ЕМИЉ СУЛЕЈМАНИ ЧЕТВРТОК

9.45-11.15

11. ПРОФ. Д-Р СВЕТЛАНА КАМЏИЈАШ ЧЕТВРТОК

12.00-13.30

12. ПРОФ. Д-Р СЛАЃАНА ЈАКИМОВИЌ ВТОРНИК
11.15-12.00СРЕДА
11.15-12.00
13. ПРОФ. Д-Р ВЕСНА МАКАШЕВСКА ВТОРНИК

10.00-11.30

14. ПРОФ. Д-Р БУЈАР САИТИ СРЕДА

12.00-13.30

15. ПРОФ. Д-Р МАЈА РАУНИК КИРКОВ ПОНЕДЕЛНИК

13.00-14.30

16. ПРОФ. Д-Р МАРИЕТА ПЕТРОВА ВТОРНИК

13.30-15.00

17. ПРОФ. Д-Р ВЛАДИМИР ТАЛЕВСКИ ПОНЕДЕЛНИК

12.00-13.30

18. ПРОФ. Д-Р БИЛЈАНА ГЛИГОРОВА СРЕДА

11.30-13.00

19. ПРОФ. Д-Р МАРЈАН МАЛЦЕВ ВТОРНИК

11.00-12.30

20. ПРОФ. Д-Р ЗОРАН МИХАЈЛОВСКИ ПОНЕДЕЛНИК

13.00-14.30

21. ПРОФ. Д-Р ЛЕОНОРА ЈЕГЕНИ ВТОРНИК

12.00-13.30

22. ПРОФ. Д-Р ФЛОРИНА ШЕХУ ПОНЕДЕЛНИК
12.15-13.00СРЕДА
10.00-11.30
23. ПРОФ. Д-Р ЛУЛЗИМ АЛИУ ПОНЕДЕЛНИК

12.00-13.30

24. ПРОФ. Д-Р ЕЛИЗАБЕТА БАНДИЛОВСКА СРЕДА

11.30-13.00

25. ПРОФ. Д-Р ЉУЉЗИМ АДЕМИ ВТОРНИК

10.00-11.30

26. ПРОФ. Д-Р СУЗАНА КОТОВЧЕВСКА ВТОРНИК

12.00-13.30

27. ПРОФ. Д-Р ВИОЛЕТА МАРТИНОВСКА СРЕДА

12.00-13.30

28. ПРОФ. Д-Р АРЈАН СКУКА /
29. ПРОФ. Д-Р  МЕТОДИ ГЛАВЧЕ ПЕТОК

11.00-12.30

30. ПРОФ. Д-Р ДУШКА МАТЕВСКА ПОНЕДЕЛНИК

12.00-13.30

31. ПРОФ. Д-Р ЈЕТА СТАРОВА МЕХМЕТИ ПОНЕДЕЛНИК

10.00-11.30

32. ДОЦ. Д-Р БУРХАН АХМЕТИ СРЕДА

10.00-11.30

33. ДОЦ. Д-Р ХУЛИЈА СКУКА СРЕДА

12.00-13.30

34. АС. М-Р АНИТА ШТЕРЈОСКА-МИТРЕВСКА ПОНЕДЕЛНИК

11.00-12.30

35. АС. М-Р МУЈАСЕР ИЛЈАЗИ ПОНЕДЕЛНИК

11.30-13.00

36. АС. М-Р ЈАСМИНА ЈОВАНОВСКА СРЕДА

14.30-16.00

37. АС. Д-Р ВЕСНА ХОРВАТОВИЌ ВТОРНИК

12.00-13.30

______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________