Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

декември 2019
П В С Ч П С Н
« Ное    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Огласна табла

Меѓународна студентска конференција за специјална едукација и рехабилитација „Разменуваме знаења – создаваме можности”

Почитувани студенти!
Ве покануваме на 2. Меѓународна студентска конференција за специјална едукација и рехабилитација „Разменуваме знаења – создаваме можности” која ќе се одржи 13-15.09.2019 година на Филозофскиот Факултет во Скопје, Р. Македонија.
со цел да ги обединат колегите и студентите од сите факултети да размислуваат како идни професионалци да придонесат за подобрување на квалитетот на живот на лицата со попреченост.
Покрај реализација на конференцијата, целта е и развивање на соработката меѓу студентите и колегите од различни факултети
да размислуваат како идни професионалци да придонесат за подобрување на квалитетот на живот на лицата со попреченост.
Рокот за пријавување на студентски трудови е завршен официјално, но интерен договор ни е да примаме до 7 јули.
Потребни информации можете да добиете и на следниот линк:
УПИСИ 2019/20
Септември сесија19
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________