Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

јануари 2020
П В С Ч П С Н
« Дек    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Огласна табла

Резултати од испитот по предметот Англиски јазик во струга 1.

Резултати од испитот по предметот Англиски јазик во струга 1 оддржан на 09.6.2018 год.

ВТОРА ДЕКАДА

бр. бр. На индекс оценка коментари
1 11931 9 *
2 11141 8
3 11147 7

 

 

Внесување на оценки на 13.06.2018 год. Во 13:00 часот во големиот амфитеатар.

Студентот со број на индекс 11931 задолжително да донесе пријава со поништена таксена марка, инаку оценката нема да биде внесена.

Ајнур Касо

УПИСИ 2019/20
Септември сесија19
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________