УПИСИ 2018/19
Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јули 2018
П В С T П С С
« Јун    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Огласна табла

Промена на термини во тековната испитна сесија

ИЗВЕСТУВАЊЕ

1. 

Се известуваат сите студенти од групите Одделенска настава и Предучилишно воспитание (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои ги полагаат предметите Математика 1, Математика 2 и Математика кај проф. д-р Слаѓана Јакимовиќ дека испитите во првата декада закажани на 26.5.2018 г. се презакажуваат на 31.5.2018 г. во 16.00 часот во просторија бр. 112.

 

2.

Се известуваат сите студенти од сите групи (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Билјана Камчевска дека сите испити закажани на 23.5.2018 г. се презакажуваат на 30.5.2018 г. во истите временски термини и во истите простории.

 

3.

Се известуваат сите студенти од сите групи (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Весна Макашевска дека сите испити закажани на 30.5.2018 г. се презакажуваат на 23.5.2018 г. во истите временски термини и во истите простории.

 

 

раководителка на Институтот за предучилишно воспитание

проф. д-р Елизабета Бандиловска

 

 

 

 

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________