Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
април 2018
П В С T П С С
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Огласна табла

Распоред за скратената настава за летн семестар 2017/18 год.

Почитувани,

Во прилог следува распоредот за скратената настава за летниот семестар во учебната 2017-2018 година.
Со почит,
раководители на Институтите

SKRATENA NASTAVA-BIBLIOTEKARSTVO-LETEN SEMESTAR 2017-2018

SKRATENA NASTAVA-ODDELENSKA-ALBANSKI LETEN 2017-2018

SKRATENA NASTAVA-ODDELENSKA-MAKEDONSKI I TURSKI-LETEN SEMESTAR 2017-2018

SKRATENA NASTAVA-PREDUCILISNO-ALBANSKI LETEN 2017-2018

SKRATENA NASTAVA-PREDUCILISNO-MAKEDONSKI I TURSKI-LETEN SEMESTAR 2017-2018

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________