УПИСИ 2018/19
Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јули 2018
П В С T П С С
« Јун    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Огласна табла

ИНФОРМАЦИЈА ЗА НАСТАВАТА ВО ЛЕТНИОТ СЕМЕСТАР

ИНФОРМАЦИЈА 

 

СЕ ИЗВЕСТУВААТ СТУДЕНТИТЕ НА ПЕДАГОШКИОТ ФАКУЛТЕТ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ – СКОПЈЕ ДЕКА НАСТАВАТА ВО ЛЕТНИОТ СЕМЕСТАР, ВО УЧЕБНАТА 2017-2018 ГОДИНА СПОРЕД УНИВЕРЗИТЕТСКИОТ КАЛЕНДАР ВЕЌЕ ЗАПОЧНА НА 5.2.2018 ГОДИНА.

ЗА ТАА ЦЕЛ E ПОТРЕБНО СТУДЕНТИТЕ ДА СЕ ПРИДРЖУВААТ И ДА ГО ПОЧИТУВААТ ВЕЌЕ ИСТАКНАТИОТ РАСПОРЕД СО ТЕРМИНИ ЗА НАСТАВА.

РАСПОРЕДОТ ЗА ПРЕДАВАЊЕ И ВЕЖБИ Е ИСТАКНАТ НА ВЕБ СТРАНАТА ВО ДЕЛОТ НА СТУДЕНТИ/РАСПОРЕД НА ПРЕДАВАЊЕ

 

ПРОДЕКАН ЗА НАСТАВА

    ПРОФ. Д-Р ВЕСНА МАКАШЕВСКА

 

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________