УПИСИ 2018/19
Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јули 2018
П В С T П С С
« Јун    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Огласна табла

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ИСПИТИТЕ КАЈ ПРОФ. Д-Р Тања Котева-Мојсовска

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

 

Се известуваат сите студенти од сите групи и од сите студиски програми (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Тања Котева-Мојсовска дека испитите закажани на 26.1.2018 г. се презакажуваат на 27.1.2018 г. во следниве временски термини (во просторија 116):

  1. Семејна педагогија, Педагошка комуникација и Интегриран курикулум од 12 часот.
  2. Предучилишна педагогија, Андрагогија и Теорија и практика на играта од 14 часот.

 

 

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________