УПИСИ 2018/19
Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јули 2018
П В С T П С С
« Јун    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Огласна табла

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ИСПИТИТЕ КАЈ ПРОФ. Д-Р АДНАН ЌАХИЛ

СООПШТЕНИЕ

 

СЕ ИЗВЕСТУВААТ СТУДЕНТИТЕ ДЕКА СЕ ВРШИ ПРОМЕНА НА ТЕРМИНИТЕ ЗА ИСПИТИ ВО ИСПИТНАТА СЕСИЈА ЈАНУАРИ 2018 ГОДИНА, КАЈ ПРОФ. Д-Р АДНАН ЌАХИЛ И ТОА:

  • ИСПИТОТ „ОСНОВИ НА ПРИРОДАТА“ (ЗА МАКЕДОНСКИ И ТУРСКИ НАСТАВЕН ЈАЗИК) ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРА НА 7.02.2018 ГОДИНА, СО ПОЧЕТОК ВО 17.00 ЧАСОТ.

ИСПИТОТ ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРА ПИСМЕНО. 

  • ЗА СИТЕ ОСТАНАТИ ПРЕДМЕТИ, ИСПИТИТЕ КАЈ ПРОФ. Д-Р АДНАН ЌАХИЛ ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРААТ НА 8.02.2018 И 9.02.2018 ГОДИНА, СО ПОЧЕТОК ВО 17.00 ЧАСОТ.

ИСПИТИТЕ ЗАКАЖАНИ ЗА 8.02.2018 И 9.02.2018 ГОДИНА ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРААТ УСМЕНО. 

 

ПРЕДМЕТЕН НАСТАВНИК

ПРОФ. Д-Р АДНАН ЌАХИЛ

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________