Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
февруари 2018
П В С T П С С
« Јан    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Огласна табла

КОМИСИСКО ПОЛАГАЊЕ НА ИСПИТИТЕ

КОМИСИСКО ПОЛАГАЊЕ НА ИСПИТИТЕ ПО ПРЕДМЕТИТЕ:

 

  • ОПШТЕСТВЕНО УРЕДУВАЊЕ СО ПРОСВЕТНО ЗАКОНОДАВСТВО (задолжителен предмет),
  • ОСНОВИ НА ОПШТЕСТВЕНОТО УРЕДУВАЊЕ (задолжителен предмет), И
  • ПРОСВЕТНО ЗАКОНОДАВСТВО (изборен предмет),

 

ЗА СИТЕ СТУДИСКИ ГРУПИ И НАСТАВНИ ЈАЗИЦИ, ЌЕ СЕ ОДРЖИ НА 7.09.2017 ГОДИНА,СО ПОЧЕТОК ВО 11:00 ЧАСОТ ВО ПРОСТОРИЈА 202.

 

 

ОД ПРЕДМЕТНИТЕ НАСТАВНИЦИ

ЗА КОМИСИСКО РЕАЛИЗИРАЊЕ НА ИСПИТОТ

 

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________