Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јуни 2018
П В С T П С С
« Мај    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

СЕ ИЗВЕСТУВААТ СТУДЕНТИТЕ ДЕКА ИСПИТИТЕ КАЈ ДОЦ. Д-Р АЛИТ ИБРАИМИ

СЕ ИЗВЕСТУВААТ СТУДЕНТИТЕ ДЕКА ИСПИТИТЕ ВО ИСПИТНАТА СЕСИЈА АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 2017 ГОДИНА, ПО ПРЕДМЕТИТЕ МАТЕМАТИКА 1 И МАТЕМАТИКА 2

ЗА СТУДЕНТИТЕ КОИ СТУДИРААТ НА АЛБАНСКИ НАСТАВЕН ЈАЗИК-ОДДЕЛЕНСКА НАСТАВА КАЈ ДОЦ. Д-Р АЛИТ ИБРАИМИ ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРАА НА 6.09.2017 ГОДИНА, СО ПОЧЕТОК ВО 13.00 ЧАСОТ ВО АМФ.

 

 

ПРЕДМЕТЕН НАСТАВНИК

ДОЦ. Д-Р АЛИТ ИБРАИМИ

 

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________