Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јуни 2018
П В С T П С С
« Мај    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Се известуваат сите студенти кои полагаат кај проф. д-р Мариета Петрова

Се известуваат сите студенти од сите групи (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои го полагаат предметот Акциони истражувања во воспитно-образовната работа кај проф. д-р Мариета Петрова дека испитот закажан на 29.8.2017 г. се презакажува на 6.9.2017 г. во истиот временски термин и во истата просторија.

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________