Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јуни 2018
П В С T П С С
« Мај    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Септемвриска испитна сесија за ВТОР ЦИКЛУС студии

Ги известуваме студентите од втор циклус студии дека пријавувањето на испитите во септемвриската испитна сесија ќе се реализира електронски од 4.9.2017 г. до 8.9.2017 г., а испитите ќе се изведат од 11.9.2017 г. до 15.9.2017 г. во термин договорен со предметните професори.

Скопје, 23.8.2017г.

                                          Советник за ЕКТС
м-р Убавка Милошеска
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

 

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________