Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јуни 2018
П В С T П С С
« Мај    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Се известуваат сите студенти кои полагаат кај проф. д-р Марјан Малцев

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

Се известуваат сите студенти од сите групи и од сите студиски програми (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Марјан Малцев дека сите испити закажани на 12.9.2017 г. и на 13.9.2017 г. се презакажуваат на 11.9.2017 г. во истите временски термини и во истите простории.

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________