Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јуни 2018
П В С T П С С
« Мај    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Известување за студенти кои полагаат кај проф. д-р Розалина Попова-Коскарова

ИЗВЕСТУВАЊЕ

 

Се известуваат сите студенти од сите групи и од сите студиски програми (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Розалина Попова-Коскарова дека испитите закажани на 31.8.2017 г. (Општа педагогија, Менаџмент во образованието, Историја на педагошките идеи) се презакажуваат на 5.9.2017 г., додека испитите закажани на 1.9.2017 г. се презакажуваат на 6.9.2017 г. (Методика на воспитна работа, Современи педагошки теории и концепции)  во истите временски термини: 10.30 за редовните и за вонредните студенти, 17 часот за студентите од проектот 40/45.

 

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________