Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јуни 2018
П В С T П С С
« Мај    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Lajmërohen studentët e grupit EDUKIMI PARASHKOLLOR

LAJMËRIM

Lajmërohen studentët e grupit EDUKIMI PARASHKOLLOR, me mësim në gjuhën shqipe,

  • sipas sistemit EKTS, sistemi PROJEKT 30/35, dekada e parë, programi studimor 2013/2014, se provimi nga lënda MATEMATIKË, i paraparë për tu mbajtur më 19.05.2017 në ora 15, shtyhet për 23.05.2017, me fillim në ora 13.
  • sipas sistemit EKTS, për studentët e rregullt dhe me korrespondencë, dekada e parë, programi studimor 2013/2014, se provimi nga lënda MATEMATIKË, i paraparë për tu mbajtur më 19.05.2017 në ora 13, shtyhet për 23.05.2017, me fillim në ora 13.

 

Profesori i lëndës:

Prof.dr.Agim Rushiti

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________