Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

април 2019
П В С T П С С
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Огласна табла

Се известуваат сите студенти кои полагаат кај проф. д-р Тања Котева-Мојсовска

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

 

Се известуваат сите студенти од сите групи и од сите студиски програми (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Тања Котева-Мојсовска дека испитите закажани на 16.5.2017 г. се презакажуваат на 20.5.2017 г. во следниве временски термини (во просторија 116):

  1. Семејна педагогија, Педагошка комуникација и Интегриран курикулум од 10 часот.
  2. Предучилишна педагогија, Андрагогија и Теорија и практика на играта од 12 часот.

 

 

Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________