Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

август 2019
П В С Ч П С Н
« Јул   Сеп »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Огласна табла

Daily Archives: август 15, 2019

„Отворен ден“

Драги матуранти, наши идни студенти,

Универзитетот „Св. Кирил и Методиj“ во Скопје и Педагошкиот факултет „Св. Климент Охридски“ – Скопје Ве поканувaат на манифестацијата „Отворен ден“, која ќе се одржи на 22 август 2019 година, од 18:00 до 22:00 часот… Continue reading

УПИСИ 2019/20
Септември сесија19
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________