Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

јули 2019
П В С Ч П С Н
« Јун   Авг »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Огласна табла

Daily Archives: јули 5, 2019

ИНФОРМАЦИЈА ЗА ИСПИТНАТА СЕСИЈА СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА

ИНФОРМАЦИЈА

ЗА ИСПИТНАТА СЕСИЈА СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА 

 

  1. ПРИЈАВУВАЊЕТО НА ИСПИТИТЕ ВО ИСПИТНАТА СЕСИЈА СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА ЌЕ ЗАПОЧНЕ ОД 1.8 ДО 23.8.2019 ГОДИНА. ИСПИТНАТА СЕСИЈА ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРА ОД 1.9 И ЌЕ ТРАЕ ЗАКЛУЧНО СО 27.9.2019 ГОДИНА.
  2. СТУДЕНТИТЕ… Continue reading
УПИСИ 2019/20
Септември сесија19
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________