Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

март 2019
П В С T П С С
« Дек   Апр »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Огласна табла

Daily Archives: март 14, 2019

ИНЕТРЕН   КОНКУРС за доделување на  5 стипендии од Фондацијата „Атанас Близнакоф“

Врз основа на член 110 од Законот за високото образование (Сл. Весник на РМ бр. 82/2018), Наставно-научниот совет  на Педагошкиот факултет „Св. Клиемнт Охридски“ во Скопје, единица на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје, распишува

 

 

ИНЕТРЕН… Continue reading

Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________